Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Drake Bowers
Results
Videos
High School Results
High School
High School
International
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
Team Name
Christian Brothers
Christian Brothers (TN)
Christian Brothers HS
Christian Brothers High School Wrestling
TN
Tennessee
Wave WC
Wave Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/15
L
Replay
DEC 4-0
O. Howard
Alabama
2024 USA Wrestling 16U & JR FK Nationals
Cons Rd 8.1 Consol w QF
175
03/15
W
Replay
F 13-1 4:44
P. Jacobs
DC Elite Wrestling
2024 USA Wrestling 16U & JR FK Nationals
Rd 7
175
03/15
W
F 7-0 2:43
D. Melchior
Iowa
2024 USA Wrestling 16U & JR FK Nationals
Round 4
175
02/17
W
Replay
DEC 10-3
K. Bates
Boyd Buchanan
TSSAA Division II State Championships
1st Place
175
02/17
W
Replay
MD 13-5
B. Belville
Brentwood Academy
TSSAA Division II State Championships
Semis
175
02/16
W
Replay
F 7-1 3:43
C. Miller
Memphis University School
TSSAA Division II State Championships
Quarters & 1st WB (16 Man)
175
02/10
W
F 9-2 3:44
G. Frankfather
Franklin Road Academy
TSSAA II Division West
Placement Matches (16 Man)
175
02/10
W
F 10-2 4:00
A. Weaver
Father Ryan
TSSAA II Division West
Semis & 3rd WB (16 Man)
175
02/10
W
F 21-7 3:13
I. Young
Pope John Paul II
TSSAA II Division West
Quarters & 1st WB (16 Man)
175
02/10
W
F 13-5 1:47
C. Scott
Briarcrest Christian School
TSSAA II Division West
Round 1 (16 Man)
175
02/03
L
Replay
DEC 6-2
M. Norman
Baylor School
TSSAA Dual Meet Championships
Placement (4 Team)
175
02/03
W
Replay
F 7-1 3:26
F. French
McCallie School
TSSAA Dual Meet Championships
Semis (4 Team)
175
01/27
W
MD 15-5
A. Weaver
Father Ryan
Father Ryan @ Christian Brothers
Round 1
175
01/13
W
F 10-4 0:47
N. Gray
Bartlett
CBHS Duals 2024
Round 2 (10 Team)
175
01/13
W
F 11-2 4:23
B. Luke
Lakeside
CBHS Duals 2024
Round 4 (10 Team)
175
01/13
W
F 11-3 3:02
T. O`Leary
Summit
CBHS Duals 2024
Placement
175
01/13
W
DEC 7-3
B. Casto
Lakeway Christian Academy
CBHS Duals 2024
Round 5 (10 Team)
175
01/13
W
F 11-4 1:22
C. Gorham
Dickson Co.
CBHS Duals 2024
Round 3 (10 Team)
175
12/23
L
DEC 11-9
C. Griggs
McAdory (AL)
2023 Trey Culotta Invitational
Placement Matches
175
12/23
W
DEC 7-5
R. Horvath
Brother Martin
2023 Trey Culotta Invitational
Semis & Consolation
175
12/23
W
F 2-0 1:19
D. Grattan
St. Thomas Catholic (TX)
2023 Trey Culotta Invitational
Quarterfinals
175
12/23
W
F 2-0 0:47
M. Kleist
Vancleave (MS)
2023 Trey Culotta Invitational
Round 5 (24 Man)
175
12/22
W
F 17-4 4:00
L. Whittemore
Southside (AL)
2023 Trey Culotta Invitational
Round 3 (24 Man)
175
12/22
W
F 8-3 1:11
A. Noack
Bishop Lynch (TX)
2023 Trey Culotta Invitational
Round 2 (24 Man)
175
12/22
W
F 6-2 1:37
T. Watts
St. Augustine
2023 Trey Culotta Invitational
Round 1 (24 Man)
175
12/13
W
F 0-0 3:19
D. Smith
Arlington
Arlington @ Christian Brothers
Round 1
175
12/12
W
F 6-2
B. Johnson
Millington Central
Millington Central @ Christian Brothers
Round 1
175
12/09
W
Replay
F 2-0 0:48
M. Spangler
Maryville
Al Miller Cleveland Duals
Round 3 (4 Team)
175
12/09
W
Replay
F 10-4 2:44
T. O`Leary
Summit
Al Miller Cleveland Duals
Semis (4 Team)
175
12/09
L
DEC 6-5
K. Roe
Cass
Al Miller Cleveland Duals
Round 1 (4 Team)
175
12/09
W
Replay
F 12-4 5:23
M. Phillips
Central (Carroll)
Al Miller Cleveland Duals
Round 4 (4 Team)
190
12/09
L
Replay
DEC 9-6
J. McKinney
Huntsville
Al Miller Cleveland Duals
Placement (4 Team)
175
12/02
L
DEC 4-2
C. McTorry
Nolensville
Stewart Schay Black Horse Invitational
1st Place Matches (32 Man)
175
12/02
W
DEC 3-1
C. Reagan
Benton
Stewart Schay Black Horse Invitational
Semifinals (32 Man)
175
12/02
W
F 2-0 0:50
B. Brawner
Center Hill High School
Stewart Schay Black Horse Invitational
Quarterfinals (32 Man)
175
12/02
W
Replay
F 14-4 2:49
M. Snow
Memphis Central
Stewart Schay Black Horse Invitational
Round 2 (32 Man)
175
12/01
W
Replay
F 10-4 2:21
P. Andrews
Cordova
Stewart Schay Black Horse Invitational
Round 1 (32 Man)
175
11/18
W
F 11-1 1:31
K. Price
Germantown
Tiger Tussle
Round 3 (4 Man)
165-168
11/18
W
MD 15-4
P. Cruea
Arlington
Tiger Tussle
Round 2 (4 Man)
165-168
11/18
W
F 12-2 2:27
J. Thompson
Collierville
Tiger Tussle
Round 1 (4 Man)
165-168
10/28
L
Replay
DEC 9-7 SV
V. Gentile
Pennsylvania
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
3rd -7th Place Matches
165
10/28
L
Replay
DEC 3-1
J. Trotter
Keystone Kids
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R10.2 - WB
165
10/28
W
Replay
DEC 11-4
J. Jr.
Oklahoma
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R9 - WB (128, 64, 32, & 8)
165
10/28
W
Replay
DEC 5-3
D. Trevino
Church Boyz Wrestling Club
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
Round 8.2 Cons
165
10/28
W
Replay
DEC 10-4
B. Kahelin
Lake Gibson High School Wrestling
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R7 - WB (128, 64, & 32)
165
10/28
W
Replay
MD 9-1
W. Gibson
Iron Rams Wrestling Club
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R6 - Champ & WB (128, 64, 32, & 16)
165
10/28
W
Replay
DEC 8-7
N. Berchtold
South St. Paul Wrestling Club
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R5 - WB (128 & 64)
165
10/27
L
Replay
DEC 9-6
M. Murray
Greater Heights Wrestling
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R2
165
10/01
W
MD 10-2
S. Saito
Perrysburg WC
2023 Grappler Fall Classic
cons semi
167
10/01
L
Replay
DEC 5-0
Z. Hollyfield
Midwest Xtreme
2023 Grappler Fall Classic
semi
167
10/01
W
Replay
DEC 10-5
A. Tack
Team EL1TE
2023 Grappler Fall Classic
champ round
167
10/01
W
F 7-1 1:35
J. Puello
Lawrence North
2023 Grappler Fall Classic
champ rd1
167
10/01
W
Replay
F 13-3 3:44
L. Wolf
Roughnecks WC
2023 Grappler Fall Classic
Round 1 (64 Man)
167
09/30
L
Replay
DEC 4-2
K. Katschor
Dundee Wrestling
2023 Grappler Fall Classic
quarters
160
09/30
W
Replay
DEC 4-2
K. Antonacci
3F Wrestling
2023 Grappler Fall Classic
wb b
160
09/30
W
Replay
MD 8-0
C. Kolb
John Glenn
2023 Grappler Fall Classic
2nd Wrestleback (64 Man)
160
09/30
L
Replay
F 6-10 5:00
B. Hertenstein
Burnett Trained Wrestling
2023 Grappler Fall Classic
champ rd1
160
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
07/21
L
Replay
VSU1 12-3 1:49
J. Clark
Maryland
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Cons 32 #2
160 lbs
07/21
W
Replay
VSU1 10-2 3:55
G. Fuentes
Arizona
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Cons 32 #1
160 lbs
07/21
W
Replay
VSU1 14-6 3:28
C. Curva
North Carolina
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Cons 64 #2
160 lbs
07/21
L
Replay
VSU 9-0 2:17
L. Araujo
North Dakota
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Rnd of 128
160 lbs
07/18
L
Replay
VSU1 18-8 3:46
J. Wood
Ohio
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Cons 32 #1
160 lbs
07/18
W
Replay
VFA 1:47 9-3
K. Cordova
Arizona
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Cons 64 #2
160 lbs
07/17
L
Replay
VSU1 13-2 2:37
B. Love
Utah
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Rnd of 64
160 lbs
07/17
W
Replay
VPO1 3-1
S. Mobly
Colorado
2023 US Marine Corps 16U & Junior Nationals
Rnd of 128
160 lbs
06/13
L
TF 8-0 1:39
D. Johnson
Kansas Blue
2023 Junior National Duals - Greco Roman
Round 2 (8 Team)
170
06/13
L
F 8-0 0:29
C. Johnston
Alabama
2023 Junior National Duals - Greco Roman
2nd Wrestleback (8 Team)
170
06/13
L
DEC 7-5
P. Guge
Kansas Red
2023 Junior National Duals - Greco Roman
Placement Matches (8 Team)
170
05/27
W
DEC 2-0
A. Anderson
AL
2023 USA Wrestling Southeast Regional - FK
Placements
170
05/27
W
F 0-0
C. Burger
AL
2023 USA Wrestling Southeast Regional - FK
Consi Semi
170
05/27
L
DEC 5-3
A. Knight
AL
2023 USA Wrestling Southeast Regional - FK
Semis & WB
170
05/27
W
F 0-0
A. Anderson
AL
2023 USA Wrestling Southeast Regional - FK
Quarters & WB
170
04/15
L
Replay
DEC 9-8
B. Wittman
Franklin Wrestling Club
Tennessee Iron Man - Folkstyle
1st & 3rd (16 Man)
170
04/15
W
Replay
DEC 2-1
B. Whaley
Crossroads Wrestling
Tennessee Iron Man - Folkstyle
Semis & 3rd WB (16 Man)
170
04/14
W
Replay
F 5-0 1:04
N. Freeman
Franklin Wrestling Club
Tennessee Iron Man - Folkstyle
Quarters & 1st WB (16 Man)
170
04/01
L
Replay
F 4-2 2:56
J. Gillis
WI
2023 USA Wrestling Folkstyle Nationals
Rd 9
170
03/31
W
Replay
DEC 6-4
A. Ashby
MN
2023 USA Wrestling Folkstyle Nationals
Cons Rd 8.1 Consol w QF
170
03/31
W
Replay
MD 11-2
P. Davis
MN
2023 USA Wrestling Folkstyle Nationals
Rd 7
170
03/31
W
Replay
DEC 4-1
C. Buttiker
AL
2023 USA Wrestling Folkstyle Nationals
Round 6
170
03/31
L
Replay
TF 18-3 4:36
J. Fistler
IA
2023 USA Wrestling Folkstyle Nationals
Round 4
170
01/21
W
MD 11-3
D. Harrold
Cleveland
Christian Brothers Duals 2023
Round 3 (3 Team)
170
01/21
W
F 2-0 1:35
L. Wells
Brentwood Academy
Christian Brothers Duals 2023
Round 3 (4 Team)
170
01/21
W
DEC 8-3
J. Mercado
Cabot
Christian Brothers Duals 2023
Round 1 (3 Team)
170
01/21
W
F 4-1 0:42
C. Scott
Briarcrest Christian School
Christian Brothers Duals 2023
Round 2 (4 Team)
170
01/21
W
F 2-0 0:36
K. Price
Germantown
Christian Brothers Duals 2023
Round 1 (4 Team)
170
01/14
W
F 9-4 5:27
J. Snyder
Bixby
Sapulpa - Jerry Billings 2023
5th place
165
01/14
L
DEC 7-5
C. Massie
Chandler
Sapulpa - Jerry Billings 2023
Cons Semi
165
01/14
L
DEC 8-1
J. Wright
Morris
Sapulpa - Jerry Billings 2023
Semis
165
01/13
W
DEC 5-4
J. Snyder
Bixby
Sapulpa - Jerry Billings 2023
Quarters & 3rd round of Cons
165
01/13
W
F 2-0 0:21
Z. Montoya
Allen
Sapulpa - Jerry Billings 2023
Round 2 & 1st round Cons
165
01/11
W
F 8-3
J. DuBose
Munford
Christian Brothers @ Munford
Round 1
170
01/04
W
F 2-0
C. Scott
Briarcrest Christian School
Briarcrest Christian School @ Christian Brothers
Round 1
170
12/10
W
Replay
MD 12-4
H. Brown
Gilmer County
Al Miller Cleveland Duals
Round 4 (4 Team)
170
12/10
L
Replay
DEC 9-3
K. Roe
Cass
Al Miller Cleveland Duals
Round 1 (4 Team)
170
12/10
W
Replay
DEC 7-6
M. Colligan
Maryville
Al Miller Cleveland Duals
Placement (4 Team)
170
12/10
W
Replay
F 5-0 0:36
T. O`Leary
Summit
Al Miller Cleveland Duals
Round 2 (4 Team)
170
12/10
W
Replay
F 4-0 3:29
H. Tatum
Woodland, Cartersville
Al Miller Cleveland Duals
Semis (4 Team)
170
10/29
L
Replay
F 3-0 1:56
N. Quintana
IL
Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R6 - Champ & WB (128, 64, 32, & 16)
160
10/29
W
Replay
DEC 9-3
A. Ohnoutka
NE
Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R5 - WB (128 & 64)
160
10/29
L
Replay
DEC 8-5
M. Astacio
IL
Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R4 - Champ & WB (128, 64, & 32)
160
10/28
W
Replay
F 7-4 4:35
A. Nemer
AZ
Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R2
160
10/28
W
Replay
F 4-0 1:22
D. Lopez
IA
Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R1
160
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/22
W
F 2-0 1:33
A. Strange
Brentwood Academy
Christian Brothers Duals
Round 1 (3 Team)
145
01/22
W
F 5-0 1:50
P. McCormick
Briarcrest Christian School
Christian Brothers Duals
Round 1 (4 Team)
145
01/22
W
TF 19-3 5:48
A. Grooters
Summit
Christian Brothers Duals
Round 3 (3 Team)
145
01/22
L
DEC 10-7
N. Sample
Cabot
Christian Brothers Duals
Round 3 (4 Team)
145
01/15
W
DEC 6-5
E. Bemis
Rockwall
Sand Springs High - Bobby Lyons 2022
Placement Matches
145
01/15
L
DEC 9-5
T. Akenroye
Southlake Carroll
Sand Springs High - Bobby Lyons 2022
Consolation - Quarters - round 5
145
01/14
L
F 3-0 2:13
C. Kelley
Bixby
Sand Springs High - Bobby Lyons 2022
round 4 of Cons
145
01/14
W
DEC 8-3
D. Hendren
Pawhuska
Sand Springs High - Bobby Lyons 2022
Quarters & 3rd round of Cons
145
01/14
W
F 4-2 2:59
M. Weller
Cascia Hall
Sand Springs High - Bobby Lyons 2022
2nd Round Cons
145
01/14
L
DEC 3-0
E. Norton
Sand Springs CPHS
Sand Springs High - Bobby Lyons 2022
Round 2 & 1st round Cons
145
12/30
L
F 5-0 3:00
T. Chumbley
Marmion Academy
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Champ. Semi WB & 7th Place Match
145
12/30
L
F 10-4 4:48
S. Littrell
Troy Buchanan
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Champ. WB
145
12/30
L
F 4-0 0:40
B. Woodcock
St. Clair
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Champ. Quarterfinals
145
12/29
L
F 6-3 2:57
R. Beckman
Bolivar
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Round 5
145
12/29
W
F 11-1 4:09
D. Taylor
Belleville East
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Round 4
145
12/29
W
F 8-0 2:22
P. Reber
Mascoutah
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Round 3 (24 Man)
145
12/29
W
F 7-1 2:32
N. Trimble
Cahokia
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Round 2
145
12/29
W
DEC 8-3
A. Phillips
Alton
60th Red Schmitt Holiday Tourney
Round 1
145
12/21
L
DEC 3-2
G. Gautier
Archbishop Hannan
2021 Trey Culotta Invitational
Placement (16 Man)
145
12/21
L
DEC 5-2
L. O`Connor
DeLaSalle
2021 Trey Culotta Invitational
Semis & WB (16 Man)
145
12/21
L
DEC 8-5
J. Weissbach
Parkway
2021 Trey Culotta Invitational
Quarters & WB (16 Man)
145
12/20
W
DEC 8-5
R. Horvath
Brother Martin
2021 Trey Culotta Invitational
Round 3 (16 Man)
145
12/20
W
F 4-1 2:00
E. White
Houston (TN)
2021 Trey Culotta Invitational
Round 2 (16 Man)
145
12/20
W
DEC 9-2
T. LeBlanc
Brother Martin
2021 Trey Culotta Invitational
Round 1 (16 Man)
145
12/11
W
F 4-2 4:43
H. Hervey
Battle Ground Academy
Briarcrest Duals
Round 3 (6 Team)
145
12/11
L
F 4-6 3:58
W. Moktani
Munford
Briarcrest Duals
Round 1 (6 Team)
145
12/11
W
F 2-0 1:18
E. Bernard
St. Benedict At Auburndale
Briarcrest Duals
Round 5 (6 Team)
145
12/11
W
F 2-0 0:37
J. Hopes
Center Hill
Briarcrest Duals
Round 4 (6 Team)
145
12/04
L
MD 13-4
K. Burandt
Brother Martin
Stewart Schay Black Horse Invitational
1st Place Matches (32 Man)
145
12/04
W
DEC 9-8
R. Horvath
Brother Martin
Stewart Schay Black Horse Invitational
Semifinals (32 Man)
145
12/04
W
DEC 5-2
E. White
Houston
Stewart Schay Black Horse Invitational
Quarterfinals (32 Man)
145
12/03
W
F 6-2
S. Miller
Memphis University School
Stewart Schay Black Horse Invitational
Round 2 (32 Man)
145
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/26
L
DEC 7-0
C. Eakes
Friendship Christian
TSSAA State Championships
8 Man Medals
DII 126
02/25
L
F 5-0 2:12
L. Braman
Notre Dame
TSSAA State Championships
8 Man Consolation Semifinals
DII 126
02/25
W
F 9-1 3:36
S. Meffe
Pope John Paul Il
TSSAA State Championships
8 Man Consolations (1st round)
DII 126
02/25
L
DEC 10-5
C. Eakes
Friendship Christian
TSSAA State Championships
8 Man Round 1 (Qtr Finals)
DII 126
02/13
L
F 2-0 2:27
C. Eason
Father Ryan
TSSAA II Division West
1st & 3rd (16 Man)
126
02/13
W
F 4-1 1:41
M. Mamolo
Brentwood Academy
TSSAA II Division West
Semis & 3rd WB (16 Man)
126
02/13
W
F 12-4 2:30
H. Hervey
Battle Ground
TSSAA II Division West
Quarters & 1st WB (16 Man)
126
02/13
W
TF 18-1 4:47
M. MacDonald
Nashville Christian
TSSAA II Division West
Round 1 (16 Man)
126
02/06
L
F 2-0 1:31
E. Turner
Baylor School
TSSAA Dual Championships
Placement (4 Team)
132
02/06
L
F 5-9 3:19
C. Sberna
Montgomery Bell Academy
TSSAA Dual Championships
Semis (4 Team)
126
01/16
L
DEC 10-6
D. Pullen
Collierville
BCS Dawg Fights, Rd. 1
Round 5 (6 Man)
126
01/16
W
F 4-1 1:05
d. Chapman
Millington Central
BCS Dawg Fights, Rd. 1
Round 4 (6 Man)
126
01/16
W
F 16-4 3:50
A. McDuffie
Catholic
BCS Dawg Fights, Rd. 1
Round 3 (6 Man)
126
01/16
W
F 4-1 1:29
J. Abington
Briarcrest Christian School
BCS Dawg Fights, Rd. 1
Round 2 (6 Man)
126
01/16
W
TF 19-4 4:20
C. Zuendel
Christian Brothers
BCS Dawg Fights, Rd. 1
Round 1 (6 Man)
126
01/09
W
DEC 8-2
G. Rodriguez
Jefferson Co.
Fandetti-Richardson Brawl 2021
Placement Matches (16 Man)
126
01/09
W
MD 15-5
D. Pritchett
Sevier Co.
Fandetti-Richardson Brawl 2021
Round 4 (16 Man)
126
01/09
L
F 2-1 1:51
D. James
Bradley Central
Fandetti-Richardson Brawl 2021
Round 3 (16 Man)
126
01/09
W
F 2-0 0:47
e. lindburg
Dobyns Bennett
Fandetti-Richardson Brawl 2021
Round 2 (16 Man)
126
12/29
L
DEC 8-5
J. Pierre
Evansville Mater Dei
Mater Dei Holiday Classic
Placement Matches (16 Man)
126
12/29
W
F 7-2 2:03
J. Fetz
Floyd Central
Mater Dei Holiday Classic
Semis & 3rd WB (16 Man)
126
12/29
W
F 0-0 1:23
M. Conrad
Portage
Mater Dei Holiday Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
126
12/29
W
F 12-3 2:59
J. Newland
Columbus North
Mater Dei Holiday Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
126
12/29
L
F 2-0 1:18
K. Williams
Evansville Memorial
Mater Dei Holiday Classic
Round 1 (16 Man)
126
12/19
W
FOR 0-0
I. Levey
Christian Brothers
2020 Trey Culotta Invitational
Placement (8 Man)
126
12/19
L
DEC 6-2
T. Duncan
Brother Martin
2020 Trey Culotta Invitational
Semis & WB (8 Man)
126
12/19
W
MD 12-4
G. Guidry
Holy Cross
2020 Trey Culotta Invitational
Quarterfinals (8 Man)
126
12/18
W
F 5-0 1:32
J. Schexnaildre
DeLaSalle
2020 Trey Culotta Invitational
Round 3 (8 Man)
126
12/18
L
F 8-2 3:50
J. Rosevally
Jesuit
2020 Trey Culotta Invitational
Round 2 (8 Man)
126
12/18
W
F 2-0 1:11
H. Ritchey
Live Oak
2020 Trey Culotta Invitational
Round 1 (8 Man)
126
12/05
W
F 2-0 0:25
K. Burandt
Brother Martin
Stewart Schay Black Horse Tournament
Placement Matches (8 Man)
126
12/05
L
DEC 8-4
D. Pullen
Collierville
Stewart Schay Black Horse Tournament
Cross Bracket (8 Man)
126
12/05
L
F 5-0 1:35
S. Dindl
Bartlett
Stewart Schay Black Horse Tournament
Round 3 (8 Man)
126
12/05
W
FOR 0-0
R. Peterson
Houston
Stewart Schay Black Horse Tournament
Round 2 (8 Man)
126
12/05
W
F 6-3 2:40
A. Gray
Cabot
Stewart Schay Black Horse Tournament
Round 1 (8 Man)
126
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024