May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
Today · 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Sam Aponte
Results
High School Results
High School
High School
International
Other
Team Name
Cape Fear
Mount Dora
Team Wonderbread Worldwide
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
W
Replay
DEC 5-3
K. Bryson
Pisgah
NCHSAA State Championships
Championship Finals
3A 120
02/17
W
Replay
DEC 10-9 UTB
J. Kozminski
Dixon
NCHSAA State Championships
Semifinals
3A 120
02/16
W
Replay
F 9-2 3:42
C. Solis
Montgomery Central
NCHSAA State Championships
Quarterfinals
3A 120
02/15
W
Replay
TF 24-7 5:59
G. Hanks
First Flight
NCHSAA State Championships
16 Man Round 1 & 8 man Quarterfinals
3A 120
02/10
W
DEC 6-5
J. Humphrey
Dudley
NCHSAA 3A Mideast Regional
1st
120
02/10
W
DEC 4-3
T. McNeely
Eastern Guilford
NCHSAA 3A Mideast Regional
Semifinals
120
02/10
W
F 6-1 0:55
J. Combs
Person
NCHSAA 3A Mideast Regional
Quarterfinals
120
02/09
W
F 2-0 1:47
C. Hardwick
Northeast Guilford
NCHSAA 3A Mideast Regional
Round of 16
120
01/20
W
MD 22-8
S. Thompson
South View
2024 United 8 Conference Tournament
Placement Matches (8 Man)
120
01/20
W
F 16-2 3:45
D. Powell
Lumberton
2024 United 8 Conference Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
120
01/20
W
F 7-0 1:20
J. Taylor
Jack Britt
2024 United 8 Conference Tournament
Quarterfinals (8 Man)
120
01/14
W
TF 20-4 3:32
J. Johnson
Pine Forest
2024 Boneyard Bash
Championship Finals
120
01/14
W
DEC 9-4
S. Thompson
South View
2024 Boneyard Bash
Semifinals
120
01/13
W
MD 16-3
Z. Rogers
Southeast Raleigh
2024 Boneyard Bash
Quarterfinals
120
01/06
W
TF 23-8 4:16
R. Wesson
Lincolnton
3rd Annual Gavin Sharpe Invitational
1st place
120
01/06
W
TF 17-2 5:01
A. Jama
Piedmont
3rd Annual Gavin Sharpe Invitational
Semis
120
01/06
W
F 2-0 1:10
H. Thompson
Pinecrest
3rd Annual Gavin Sharpe Invitational
Quarters & 1st WB
120
12/31
W
DEC 10-7
C. Glass
Davie County
2023 Gate City Grapple - Boys
Championship
120
12/30
W
MD 19-5
W. Wray-hill
Deep Creek
2023 Gate City Grapple - Boys
Semis
120
12/30
W
F 16-5 5:34
P. Prescod
Cedar Ridge
2023 Gate City Grapple - Boys
Quarters
120
12/29
W
TF 23-7 6:00
B. Brian-hagler
AL Brown
2023 Gate City Grapple - Boys
Round of 16
120
12/11
L
F 0-0
Z. DeCesare
Celebration
Celebration Storm, Quad Series 1 of 3
Round 1
138
12/09
W
F 15-7 0:30
A. Certa
Harnett Central
2023 Cougar/Crusader Duals
Round 1 (10 Team)
120
12/09
W
F 4-1 1:44
S. Smith
Topsail
2023 Cougar/Crusader Duals
Round 5 (10 Team)
120
12/09
W
F 15-4 2:14
J. Azimov
Apex
2023 Cougar/Crusader Duals
Round 2 (10 Team)
120
12/09
W
F 9-1 2:51
J. Binanay
Cardinal Gibbons
2023 Cougar/Crusader Duals
Placement
120
11/25
W
DEC 6-2
C. Hibberd
Green Hope
2023 Jim Key Invitational
Championship Finals
120
11/25
W
TF 19-2 2:00
S. Combre
Hillside
2023 Jim Key Invitational
Semifinals
120
11/25
W
F 14-7 1:59
S. Dutta
Green Level
2023 Jim Key Invitational
Quarterfinals
120
11/19
W
TF 17-2 5:00
J. Humphrey
Dudley
The 2023 Viking Invitational
Championship
120
11/18
W
TF 17-2 5:17
N. Malave
Pinecrest
The 2023 Viking Invitational
Semifinals
120
11/18
W
F 14-3 1:26
K. Pineda
South View
The 2023 Viking Invitational
Quarterfinals
120
09/09
W
Replay
F 13-2 3:29
K. Macafee
Southern Wolves 1
Coach Carr`s Cat5 Chaos HS Duals
Round 3 (4 Team)
113
09/09
W
Replay
MD 14-6
K. Olade
Storm Wrestling Center 1
Coach Carr`s Cat5 Chaos HS Duals
Placement (4 Team)
113
09/09
W
Replay
F 6-2 0:56
K. Wheeler
Storm Wrestling Center 2
Coach Carr`s Cat5 Chaos HS Duals
Round 2 (4 Team)
113
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020